O mnie

Specjalista w dziedzinie chirurgii plastycznej i estetycznej

W 2012 roku ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Przez 7 lat zdobywałem doświadczenie zawodowe w najlepszych ośrodkach Chirurgii Plastycznej w Niemczech.

Pod okiem wybitnych profesorów szkoliłem się m.in. w zakresie chirurgii rekonstrukcyjnej, wykorzystania osocza bogato płytkowego w zabiegach medycyny regeneracyjnej, czy modelowania twarzy i grzbietów rąk autologiczną tkanką tłuszczową. Zdobytą wiedzę regularnie poszerzam, uczestnicząc w zarówno indywidualnych, jak i grupowych szkoleniach i konferencjach naukowych w kraju i za granicą.

Moją największą specjalizacją i obecnym ukierunkowaniem zawodu chirurga plastycznego, są zabiegi plastyki powiek górnych i dolnych oraz przeszczepu tłuszczu w okolicę oczu.

BEZPŁATNA WYCENA ZABIEGU

Niemieckie techniki chirurgii

Od wielu lat należę do Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych oraz jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Mam w swoim portfolio ponad 1 000 samodzielnie przeprowadzonych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej, a dzięki zaufaniu i zadowoleniu moich pacjentów ta liczba stale wzrasta. Za efekty mojej pracy mogą służyć zdjęcia przed i po, które za namową i pozwoleniem moich pacjentów, systematycznie publikuję na Instagramowym profilu.

W życiu zawodowym stawiam na precyzję i dokładność wykonywanych zabiegów, którą osiągam dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technik i narzędzi operacyjnych takich jak lupy mikrochirurgiczne i specjalne techniki chirurgii plastycznej doskonalone w niemieckich klinikach.

SKONSULTUJ SWÓJ PROBLEM

Jeśli potrzebujesz rzetelnej konsultacji z opisem zabiegu, procesem gojenia oraz moją rekomendacją, umów się na konsultację w jednej z klinik w których przyjmuję.
Poznajmy się osobiście, bo jest to bardzo ważna decyzja dla Twojej urody, a ja postaram się sprostać Twoim oczekiwaniom.

Przykładowa konsultacja:

1
chirurg plastyczny Michał Piwowarek specjalista od plastyki powiek górnych i dolnych
ANALIZA PROBLEMU
2
OMÓWIENIE PROBLEMU
3
DODATKOWE PYTANIA

dr Michał Piwowarek

Chirurg plastyczny
Chirurg plastyczny Piwowarek Poznań Warszawa

Opisz mi swój problem. Przygotuję dedykowany opis zabiegu z wyceną!

BEZPŁATNA WYCENA ZABIEGU

Upiększam i odmładzam twarz i ciało!

Stosuję najlepsze, niemieckie techniki chirurgii plastycznej, dzięki którym efekty są bardziej naturalne a blizny znikome.

UMÓW WIZYTĘ